Zimowe Odprężenie

Kiedy o parapety zaczyna dzwonić deszcz, dni stają się coraz krótsze, a słońce tylko na chwilę wygląda zza chmur, wtedy jesteśmy pewni – za chwilę dopadnie nas jesienno-zimowa depresja. Wspomnienia lata zaciera szarzyzna ponurych i coraz chłodniejszych dni. Niestety pogorszenie pogody wpływa na formę fizyczną i psychiczną, przez co często wpadamy w przygnębienie objawiające się brakiem energii, chęci do działania i ucieczką w świat melancholii.

Dlatego walkę najlepiej rozpocząć od uświadomienia sobie, że to okres przejściowy i aby dotrwać do tego czasu musimy przedsięwziąć środki, dzięki którym zwalczymy niepogodę ciała i ducha. Niewątpliwie nic tak nie poprawia nastroju, jak małe przyjemności, czyli chwilowe i zmysłowe doznania. Rozkoszując się nimi uciekamy w nasz intymny świat zadowolenia. W związku z czym przygotowaliśmy dla Państwa pakiet, który pozwoli zapomnieć o tych gorszych  niedoskonałościach pór roku.

Pakiet zawiera:

1. wywiad i konsultacje z kosmetologiem/kosmetyczką

2. zabieg na twarz obejmujący:

- demakijaż na bazie delikatnej śmietanki lub płynu miceralnego wraz z tonizacją

- peeling kawitacyjny (enzymatyczny)

- masaż twarzy, dekoltu i szyi

- ampułkę dostosowaną do rodzaju cery

- odpowiednio dobraną algę

- luksusowy krem wykończeniowy

3. Bajeczny masaż relaksacyjny przy użyciu olejku arganowego z drobinkami złota

Były znane i stosowane już w starożytności, są najskuteczniejszym i najprzyjemniejszym sposobem na poprawę zdrowia, samopoczucia i sprawności fizycznej , poprawiają krążenie, rozluźniają mięśnie, uelastyczniają stawy, zmniejszają bóle.

4. Masaż stóp – gratis

Czas trwania: ok. 3 godz.    Cena: 290 zł