Chwila Wytchnienia

Żyjemy w świecie pełnym pośpiechu i stresu. Ów ciągły pośpiech i nadmiar obowiązków sprawiają, że zapominamy o odpoczynku, brakuje nam natomiast czasu na wyciszenie się i skupienie. Tymczasem odpoczynek jest tak samo ważny jak praca – wówczas nabieramy siły do dalszego wysiłku, działania, funkcjonowania, regenerują się nasze ciało i umysł. Warto pamiętać, że ludzie, którzy umieją odpoczywać, lepiej funkcjonują w życiu społecznym. Dlatego też stworzyliśmy zabiegi, w których nowoczesna kosmetyka w połączeniu z relaksacyjnym masażem, dały poczucie wytchnienia i zapomnienia dnia codziennego.

Na pakiet składa się:

1. Zabieg liftingujący twarzy przy użyciu fal radiowych RF.

W naszym salonie nowoczesna kosmetologia sięgnęła po właściwości fal radiowych w walce o piękny wygląd. RF (ang. radio frequency) oznacza wykorzystanie częstotliwości radiowej podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Główne działanie biologiczne fal radiowych polega na podgrzaniu włókien kolagenowych do temperatury prawie 45 stopni C, powodując ich skurczenie, aby później spowodować ich wtórne napięcie. Efekt podgrzania powoduje także stymulacje prowadzącą do syntezy białek niezbędnych do produkcji kolagenu i elastyny. Dodatkową zaletą jest możliwość emisji fal elektro-magnetycznych, które poprawiają sodowo-potasową aktywność membran włóknistych, stymulując w ten sposób jeszcze większą produkcję kolagenu. Jest to całkowicie endogenne działanie, czyli wytwarzające się wewnątrz tkanek.

Urządzenie również wykorzystuje wytwarzające się pole elektrycznie zewnętrzne wywołujące zjawisko polaryzacji, czyli przesunięcia się ładunku w atomach oraz cząsteczkach, w wyniku czego powstaje ciepło, które dodatkowo podgrzewa kolagen.

Dzięki tym wszystkim właściwościom urządzenie to rozpoczyna nową erę w walce  z oznakami starzenia, natomiast efekty liftingu twarzy i szyi  widoczne są już po pierwszej sesji. Wykorzystując urządzenie w zabiegach na twarz, jesteśmy wstanie uzyskać taki efekt, jak przy liftingu twarzy. W wyniku działania fal radiowych na twarz, tkanki  zwiększają swoją objętość, a powstający efekt jest  widoczny w postaci  wypełniania zmarszczek.

2. Masaż relaksacyjny.

Masaż relaksacyjny wspaniale oddziałuje na nasz układ nerwowy, likwiduje napięcie mięśni, a tym samym prowadzi do pełnego rozluźnienia i odprężenia. Takie powolne, rytmiczne głaskaniem i ugniatanie pozwala na pełne rozluźnienie naszych mięśni. Dlatego warto wybrać się na taki masaż relaksacyjny, aby na chwilę zapomnieć o problemach życia codziennego, wyciszyć się i uspokoić w pewien sposób duszę i ciało.

3. Masaż stóp – GRATIS

 

Czas pobytu: ok. 2 godz. 30min.   Cena: 240 zł