Organic Regeneris - zabieg przeciwzmarszczkowy

ORGANIC REGENERIS - zabieg przeciwzmarszczkowy

Wyjątkowy zabieg pielęgnacyjny o działaniu intensywnym, a jednocześnie łagodnym, dający natychmiastowe efekty poprawy wyglądu i kondycji skóry, polecany do pielęgnacji cery dojrzałej. Najistotniejszym elementem zabiegu jest wykorzystanie przeciwzmarszczkowych własności kwasu hialuronowego na dwóch poziomach skóry. Na powierzchni skóry wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy zatrzymuje wodę w naskórku, zwiększa jego nawilżenie i ogranicza Transepidermalną Utratę Wody (TEWL). W naskórku – kwas hialuronowy wypełnia od wewnątrz zmarszczki  i bruzdy, zapewniając efekt wygładzenia  i hydroredukcji zmarszczek. W głębszych warstwach skóry stymulator kwasu hialuronowego ma za zadanie zwiększyć poziom jego fizjologicznej syntezy, dzięki temu przywrócić jej jędrność i elastyczność.

Substancje aktywne:

Maksymalne uelastycznienie, widoczne odmłodzenie

  • Botamix™ Anti-aging – zawarte w nim izoflawony łączą się z receptorami estrogenów intensywnie uelastyczniając i odmładzając skórę. Dodatkowo znacznie obniża poziom wolnych rodników odpowiedzialnych za proces starzenia.

Silne wygładzenie, wypełnienie zmarszczek

  • Peptamide™-6 – innowacyjny heksapeptyd silnie wygładza skórę i wypełnia drobne zmarszczki. Jest odpowiedzialny za syntezę sześciu głównych składników budulcowych skóry.

Głębokie nawilżenie, redukcja zmarszczek

  • Nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy - daje doskonałe efekty przeciwzmarszczkowe, mocno nawilża, regeneruje i zabezpiecza skórę przed nadmierną utratą wody.


Efekty widoczne po zabiegu:


- odmłodzenie wyglądu skóry
 - wygładzenie zmarszczek
- silne nawilżenie
- poprawa jędrności i elastyczności.

Zabieg można wykonywać zarówno pojedynczo, w celu szybkiego poprawienia wyglądu cery, oraz jako kurację 4–6 zabiegów 1 raz w tygodniu.

Zabieg trwa: około 90 minut  

twarz - 180zł

twarz, szyja - 220zł

twarz, szyja, dekolt - 240zł