Przedłużanie i zagęszczanie rzęs


Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 

Metoda ta polega na przyczepianiu rzęsy syntetycznej lub jedwabnej do rzęsy naturalnej za pomocą specjalnego kleju. Efektem są piękne, gęste, długie podkręcone rzęsy. Każdy zabieg dostosowywany jest do potrzeb i oczekiwań klienta. Aplikacja nie powoduje wypadania rzęs naturalnych. Rzęsa naturalna rośnie i wypada cyklicznie, co 30 do 60 dni. Każda naturalna rzęsa wypada, a wraz z nią wypada rzęsa doczepiona. Po około miesiącu zaleca się żeby uzupełniać rzęsy.

Po zabiegu przedłużania rzęs zalecana jest odpowiednia pielęgnacja, dzięki czemu efekt utrzymuje się znacznie dłużej, a mianowicie:

- po zabiegu przez 2 godziny nie można dotykać rzęs, aż do całkowitego wyschnięcia kleju

- do 4 godzin po zabiegu należy unikać gorącego prysznica oraz wizyt na basenie czy saunie, świeżo założone rzęsy nie mogą być narażone na wilgotne, gorące powietrze

- do 4 godzin po zabiegu nie należy stosować kremów, olejków i innych kosmetyków w okolicach oczu

- nie należy używać maskar wodoodpornych oraz na bazie oleju – jedynie na bazie wody tzw. maskary beztłuszczowe „oil-free”

- nie należy zmywać makijażu mleczkami czy płynami dwufazowymi, ponieważ osłabiają działanie kleju, zaleca się stosowanie płynu micelarnego do demakijażu

- nie należy stosować zalotki, ponieważ może ona połamać rzęsy zarówno sztuczne jak i naturalne

- sztuczne rzęsy można usunąć tylko przy użyciu specjalnego preparatu

Zabieg               Cena
przedłużanie i zagęszczanie                  150 zł
uzupełnianie                  75 zł
usunięcie              bezpłatne