Medycyna estetyczna Bydgoszcz

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to jedna z najbardziej skutecznych metod usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. W Bajecznym Spa w Bydgoszczy oferujemy ten zabieg, który jest szczególnie skuteczny na obszarach takich jak brzuch, biodra, uda, kolana, ramiona, czy podbródek. Lipoliza iniekcyjna to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się lokalnych nagromadzeń tłuszczu, które są odporne na dietę i ćwiczenia. Zabieg jest bezpieczny, nieinwazyjny i daje natychmiastowe rezultaty.

Powiększanie ust

Powiększanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. W Bajecznym Spa w Bydgoszczy oferujemy powiększanie i modelowanie ust za pomocą kwasu hialuronowego. Zabieg jest bezpieczny, nieinwazyjny i daje natychmiastowe rezultaty. Powiększanie ust pozwala na uzyskanie pełniejszych, bardziej zmysłowych ust, które dodadzą Ci pewności siebie.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów to zabieg, który pozwala na uzyskanie białych i zdrowych zębów. W Bajecznym Spa w Bydgoszczy wykonujemy wybielanie zębów za pomocą żelu organicznego i specjalnej lampy. Zabieg jest bezpieczny i nie narusza szkliwa. Wybielanie zębów pozwala na uzyskanie białych zębów, które dodadzą Ci pewności siebie i uśmiechu.

Bydgoszcz to miasto, które oferuje szeroki zakres usług z zakresu medycyny estetycznej. W Bajecznym Spa w Bydgoszczy oferujemy szeroki zakres usług, które pomogą Ci poczuć się pięknie i pewnie. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowana lipolizą iniekcyjną, powiększaniem ust czy wybielaniem zębów, nasi specjaliści są gotowi, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele estetyczne.

Zapraszamy do Bajecznego Spa w Bydgoszczy, gdzie oferujemy szeroki zakres usług z zakresu medycyny estetycznej. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowana lipolizą iniekcyjną, powiększaniem ust czy wybielaniem zębów, nasi specjaliści są gotowi, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele estetyczne. Bydgoszcz to miasto, które oferuje szeroki zakres usług z zakresu medycyny estetycznej, a Bajeczne Spa to miejsce, gdzie te usługi są dostępne na najwyższym poziomie.

Inne zabiegi

Oprócz lipolizy iniekcyjnej, powiększania ust i wybielania zębów, w Bajecznym Spa w Bydgoszczy oferujemy również inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wypełnianie kwasem hialuronowym, modelowanie ust, fałdy nosowo-wargowe, wolumetryczne powiększanie policzków, mezoterapia igłowa, zabiegi na cellulit, zabiegi na rozstępy, odżywianie skóry głowy – to tylko niektóre z usług, które oferujemy. Nasz zespół specjalistów jest gotowy, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele estetyczne i poczuć się pięknie.

Zapraszamy do Bajecznego Spa

Zapraszamy do Bajecznego Spa w Bydgoszczy, gdzie oferujemy szeroki zakres usług z zakresu medycyny estetycznej. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowana lipolizą iniekcyjną, powiększaniem ust czy wybielaniem zębów, nasi specjaliści są gotowi, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele estetyczne. Bydgoszcz to miasto, które oferuje szeroki zakres usług z zakresu medycyny estetycznej, a Bajeczne Spa to miejsce, gdzie te usługi są dostępne na najwyższym poziomie. Umów się na wizytę i doświadcz różnicy, jaką może przynieść profesjonalna medycyna estetyczna.

Wypełnianie kwasem hialuronowym

 • powiększanie i modelowanie ust
 • fałdy nosowo-wargowe
 • wolumetryczne powiększanie policzków
 • inne okolice: fałdy marionetki, zmarszczki palacza, kurze łapki, lwia zmarszczka

Osocze bogatopłytkowe PRP / Fibryna (iPRF)

 • twarz, szyja, dekolt

Nici PDO

 • twarz, szyja, dekolt

Mezoterapia igłowa (odświeżenie i nawilżenie skóry) twarzy, szyi, dekoltu, pow. grzbiet. rąk

 • zabiegi na cellulit
 • zabiegi na rozstępy
 • odżywianie skóry głowy (wypadanie włosów)
 • usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej (lipoliza iniekcyjna- brzuch, biodra, uda, kolana, ramiona, podbródek)

Wybielanie zębów

Zabieg wykonywany jest za pomocą żelu organicznego, którego substancją czynną jest nadboran sodu oraz specjalnie przeznaczonej do tego lampy. Energia świetlna działa na zasadzie katalizatora- aktywuje i przyspiesza proces utleniania (rozpad nadboranu sodu), dzięki odpowiednio dobranej długości fali światła (Lampa Led- 465 nm, Akcelerator halogenowy – 480-520 nm). Żel organiczny nie wybieli ani nie uszkodzi materiału sztucznego jakimi są: licówki, korony, implanty, plomby, kompozyt, porcelana. Wypełnienia te po zabiegu są ciemniejsze od rozjaśnionego zęba. Można wybielić zęba z dużym wypełnieniem, lecz po zabiegu należy zdjąć wierzchnią warstwę plomby i uzupełnić ją jasnym materiałem stomatologicznym, aczkolwiek taka wymiana może nastąpić po 2 tygodniach od zabiegu wybielania z uwagi na stabilizację koloru.

Zalecenia po zabiegu

 • Zabieg działa na poziomie szkliwa oraz nie narusza go. Wybielanie, czyli utlenianie, jedynie pozbawia ząb wody (szkliwo jest odwodnione), ale ten szybko ją uzupełnia, chłonąc wodę np. ze śliny, z pitych napojów, z potraw. Ponieważ przez kilka dni po zabiegu wybielania, ząb chłonie wodę jak gąbka, należy przestrzegać tzw. „białej diety” przez minimum 3 dni, polegającą na wyeliminowaniu produktów barwiących takich jak: kawa, herbata, buraki, pomidory, soki, czerwone wino, napoje energetyczne i gazowane, cytrusy, z owoców ( tylko banan), coca-cola, jagody, które mogłyby osłabić efekt wybielania.
 • Okres stabilizacji koloru po zabiegu trwa od 2-3 dni. Po tym czasie efekt zabiegu powinien się wzmocnić a barwa zębów powinna ulec zmianie o 1-2 odcieni.
 • Przez 2 godziny po wybielaniu, należy pić jedynie mineralną wodę. Również szminka powoduje plamy na zębie, dlatego należy jej unikać bezpośrednio po zabiegu.
 • Powinno się używać miękkiej szczoteczki, płyny bez zawartości alkoholu, pasty wzmacniające szkliwo np. elmex, sensodyne, Blanx (najlepsza pasta, która nie wybiela, lecz podtrzymuje wybielanie).
 • Efekt utrzymuje się od 6 msc. do 2 lat, zależy od higieny jamy ustnej oraz stosowania się do zaleceń po zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża, okres karmienia (ze względu na brak badań na grupie docelowej)
 • zdjęty aparat ortodontyczny w przeciągu ostatnich 3 m-cy ( dlatego, że w tym okresie następuje usunięcie pozostałości materiału stomatologicznego)
 • poważne ubytki w zębach (tj. próchnica i choroby zębów) do 5 zęba, bo właśnie tyle wybielamy
 • nieszczelne wypełnienia
 • wiek poniżej 16 roku życia
 • padaczka
 • choroba Parkinsona
 • stany zapalne dziąseł
 • parodontoza (choroba przyzębia)
 • cukrzyca
 • przebyta choroba nowotworowa w obrębie jamy ustnej
 • opryszczka w fazie aktywnej

Bajeczne Spa w Bydgoszczy to miejsce, gdzie profesjonalna medycyna estetyczna jest na wyciągnięcie ręki. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym lipolizę iniekcyjną, powiększanie ust i wybielanie zębów. Nasze zabiegi są bezpieczne, nieinwazyjne i dają natychmiastowe rezultaty. Chcesz pozbyć się lokalnych nagromadzeń tłuszczu, które są odporne na dietę i ćwiczenia? Wypróbuj naszą lipolizę iniekcyjną. Marzysz o pełniejszych, bardziej zmysłowych ustach? Nasze powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego jest dla Ciebie. Chcesz białych i zdrowych zębów? Wypróbuj nasze wybielanie zębów za pomocą żelu organicznego. Umów się na wizytę i doświadcz różnicy, jaką może przynieść profesjonalna medycyna estetyczna.

Na co jeszcze czekasz ?

Umów się na wizytę

Rezerwuj online

Godziny otwarcia

pon.- pt. 10:00 -20:00 sob. 09:00 - 15:00
ul. Pomorska 35
85-046 Bydgoszcz,
woj. kujawsko-pomorskie

Scroll to Top